Miło nam poinformować, że pracujemy stale nad zwiększeniem bezpieczeństwa naszych rozwiązań. Jednym z elementów jest dodanie certyfikatu do naszej witryny, dzięki czemu mogą Państwo w każdym momencie sprawdzić autentyczność przekazywanych informacji. A wkrótce mieć pewność, że nowa wersja programu pochodzi od nas. Zalecamy więc korzystanie z adresu https://www.remar.waw.pl. Gdy wszystkie elementy zostaną dostosowane do nowych rozwiązań, to będzie to jedyny adres obsługiwany przez nas z Państwa punktu widzenia.

Aktualizacja środowiska serwerowego spowodowała niedostępność witryny Remar. Przenieśliśmy więc witrynę na nową wersję i najbliższych dniach będziemy pracować nad stroną wizualną.

Trwają przygotowania do istotnych zmian technicznych w tworzeniu naszych aplikacji. Po pierwsze zamierzamy zaktualizować nasze narzędzia pracy, by odpowiadały dzisiejszym standardom i wymaganiom aktualnych wersji systemu Windows. Po drugie zmienimy silnik bazy danych na nowoczesne, bezpieczne i wydajne rozwiązanie, w pełni wspierające nasze aplikacje. Niezbędnym pierwszym krokiem jest zastąpienie dotychczasowych raportów ich nową wersją, opracowaną przy pomocy nowego narzędzia do tworzenia raportów. Dla programu Opłaty ten krok mamy już za sobą i wkrótce przystąpimy w tym przypadku do etapu drugiego. Potem przyjdzie kolej na pozostałe nasze programy. Za ewentualne niedogodności z góry przepraszamy.

Nasza witryna w internecie będzie niedostępna w dniu 11 sierpnia. Ze względu na przenoszenie serwera do nowej lokalizacji i fizyczną zmianę adresu serwera niedostępność witryny i usług może się przedłużyć do 15 sierpnia.

Za ewentualne niedogodności przepraszamy!

Prawdopodobnie w poniedziałek 27 sierpnia br. nasz serwer stał się niedostępny. Problemy z łączem wykorzystaliśmy do aktualizacji systemu serwera, co powinno zapewnić stabilną pracę przez kolejne miesiące.

Za ewentualne utrudnienia serdecznie przepraszamy!